Hürriyet

3 Mart 2013 Pazar

Connectify Dispatch 4.3 Full

Connectify Dispatch 4.3 Full -Yeni Daha Stabil sürüm!

Eğer evde Birden fazla wifi adaptörünüz var ise bu tam size göre bir program.Program birden fazla ağa bağlanmış bilgisayarın ağları birleştirip maksimum hıza erişiyor.Size bir örnek göstereyim.2 Adet 8 Mbps ağa bağlı bir internet ile IDM indirme testi.
Benim 2 adet Wirelessim mevcut. Bu 2 wirelessi bilgisayarıma bağlıyoruz ve her birile farklı bir ağa bağlanıyoruz.Ancak windowsun 2 sini kullanabilme gibi bir özelliği yok ne kadar ağ bağlarsanız bağlayın windows 1 ağı kullanacaktır.
İşte program burada devreye giriyor.Program Bilgisayarda ne kadar bağlı ağ var ise hepsini aynı anda kullanımına izin veriyor.

 Bu Programın Yeni sürümü Eskisine göre biraz daha stabil ancak hala geliştirilmeye ihtiyacı var.Benim için en büyük dikkat çeken fark bir ağ bağlıyken 2. ağ baandığında o anda inen bir dosya 2. ağı kullanmıyordu ancak şimdi ağa bağlanır bağlanmaz hızı aktif oluyor diyebilirim.Arayüzde ise Facebook ve Twitter butonları dışında bir değişiklik yok.
Programın 4.3 Sürümünü Burdan indirebilirsiniz.Talimatlar içinde mevcut.

Programın bir görüntüsüProgramın kullanılması oldukça basit.Önce ağlara bağlanıyoruz sonra Start Dispatch diyeceğiz.


Programın içinde nasıl kurulacağı mevcut.İndirdiğiniz programı ben oku dosyası doğrultusunda kurduktan sonra Start Dispatch diyeceğiz birdaha basmanıza gerek kalmayacak.Ne kadar Ağa bağlı Wireless varsa o kadar iyi internete sahip olacaksınız.Sizde Birden fazla ağa bağlanarak hızınızı arttırabilirsiniz.

13 yorum:

 1. windows xp ye kurulmuyor sadece win7 ve win8 için mi?

  YanıtlaSil
 2. galiba öyle dio program keşke win xp içinide yapsalar

  YanıtlaSil
 3. win7 içinde sp 1 şart ! ayrıca henüz stabil değil ancak illaki kullanmak isteyenler bağlandıkları ağların kanal numaralarını etrafta az kullanılan kanal numaralarına ayarlasınlar o vakit program randıman vermeye başlıyor . Ancak dediğim gibi henüz stabil değil bazen var olan bağlantıdan da düşük bir hız sergiliyor.

  YanıtlaSil
 4. Hocam şu programın gerçekten işe yarayan stabil sürümü hala yokmu ? inanılmaz ihtiyacım var akk nedeniyle tourent , idm den falan max 450 kb veri çekebiliyorum . İşkence gibi bir film indirmek 10 saat sürüyor :( Bu konuda bilgilendirme yaparsan sevinirim teşekkürler :D

  YanıtlaSil
 5. Daha stabil sürüm çıkınca ekleyeceğiz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardeş wireless ücretli bir şekilde şifre kırma işlemi yapabilirmisin skype adresim: skulhunters09 , vipbaba1 bu 2 adresten 1 ini eklerseniz sizinle görüşmek isterim yada e-posta ile iletişim adresinizi iletirseniz ben sizinle iletişime geçebilirim e-posta: guvenlitasarim@hotmail.com

   Sil
 6. hocam peki 2 tane ağa bağlanma şansımız var ama tek bir tane wireless var. Bu iki ağı birleştirip bağlandığımızda hızımız toplam 2 ağ hızı toplamı olabilir mi?

  YanıtlaSil
 7. Aynı modeme farklı adaptörler ile bağlanırsanız ikisi birden bağlantıya yükleneceği için tam tersine hız düşüyor.

  Hocam birde bu ağ ismi gizlenmiş bağlantılar için kesin bir yöntem önerirseniz sevinirim. Sanırsam ağ ismi gizlenmiş ap ler hakkında bir başlık herkesin işine yarayacaktır.Şimdiden teşekkür ederim unutmayalım ki bilgi paylaşınca değerlidir.

  YanıtlaSil
 8. hocam programın crack i patlamış galiba hiç bir sürümü olmadı . Varmıdır bunun bir caresi ? :D

  YanıtlaSil
 9. serial komple 6 haneli olmalı yazıyor ingilizceniz yokmu sizin? verilen serialde son bölüm 3 haneli kalmış nerde bunun diğer yarısı, hepsi 6 haneliyken sonuncusu böyle;

  3UQ

  (yarısı yok) madem iş görmiyecek bu program niye upload ediyorsunuz kardeşim. milleti uğraştırıyorsunuz boşuna!

  YanıtlaSil
 10. valla brawo daha dikkatlisin bende bu serial neden kabul etmiyor diyordum

  YanıtlaSil
 11. Arkadaşım merhaba, paylaşımın için sağ ol. Serial'ın 6'lı bölümlerinden en sonuncusu 21. altılık karakterler 3 haneden mi oluşuyor. Geçersiz serial diyor?

  YanıtlaSil